اجراي پياده سازي سند برنامه استراتژيک شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با حضور مديران و کارگروه استراتژيک و همکاری گروه مهندسین مشاور رسا در سه فرودگاه منتخب مشهد، بندرعباس و آبادان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ این اقدام در راستای اجرای مصوبات هیات مدیره مبنی بر ضرورت پیاده سازی و پایش برنامه استراتژیک شرکت فرودگاهها، متعاقب تدوین نقشه استراتژی ستاد و  با توجه به مفاد مندرج در برنامه صورت گرفته است.

بر این اساس طی نشستی با حضور شهرام خلج زاده مدیرکل دفتر برنامه ریزی راهبردی و مدیریت عملکرد، محمود امانی بنی مدیرکل فرودگاههای استان خراسان رضوی، ابوذر ضیایی مدیرکل فرودگاههای هرمزگان و خواست خدایی، مدیر فرودگاه آبادان، چالش ها، فرایندها و راهکارهای تدوین برنامه استراتژیک و اجرای این سند مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است؛ پیاده سازی و پایش برنامه استراتژیک شرکت همسو با استراتژی های کلان مصوب هیات مدیره و مطابق با برنامه ریزی های بعمل آمده، زیر نظر مشاور پروژه و با نظارت عالیه دفتر برنامه ریزی راهبردی و مدیریت عملکرد اجرا می شود.


لینک خبر : https://b2n.ir/h26080

پست مرتبط

ارسال نظر

درباره ما

گروه مهندسین مشاور رسا (شرکت راهبران سیستم آتیه) در سال 1386 با اعتقاد به اصل مشتری‌مداری، توسط آقای دکتر امیر شکاری و با پشتوانه علمی کارشناسان خبره دانشگاهی و صنعتی، با هدف ارائه خدمات در زمینه بهبود عملکرد سازمان‌ها، بنیان‌گذاری شد. این مجموعه در راستای ارائه خدمات تخصصی و آموزشی به سازمان‌های صنعتی و خدماتی، تا کنون موفق به اجرای قریب به 250 پروژه‌ در سیستم‌های مدیریت کیفیت و بهبود عملکرد در سطح ملی و بین‌المللی و برگزاری بیش از 200000 نفر ساعت دوره‌ی آموزشی مرتبط گردیده است.

راه های ارتباطی

آدرس:

تهران – خیابان سهروردی شمالی کوچه مهاجر پلاک ۳۴واحد ۱

کدپستی: 1555813515

تلفن:  86045213۸۸۵۱۷۲۶۸

 

دنبال کنید

ایمیل: [email protected]