الکترونیک- مهندسین مشاور رسا
  • تاریخ اخرین بروز رسانی: 18 خرداد 1401
  • دسته بندی: صنایع
  • مشتریان رسا در این صنعت: شرکت سیم و کابل ابهر، شرکت توضیع نیروی برق تهران بزرگ، شرکت سهامی برق منطقه ای استان خراسان، مازندران، گیلان و باختر

صنعت الکترونیک

صنعت الکترونیک (انگلیسی: Electronics industry) در قرن بیستم ظهور کرد و امروزه یکی از بزرگترین صنایع جهانی است. جامعه معاصر از مجموعه بزرگی از دستگاه‌های الکترونیکی ساخته‌شده در کارخانه‌های خودکار یا نیمه‌خودکار که توسط صنعت اداره می‌شوند، استفاده می‌کند. محصولات الکترونیکی در وهله نخست از ترانزیستورهای نیمه‌رسانای فلز-اکسید (MOS) و مدارهای مجتمع مونتاژ می‌شوند. مدارهای مجتمع بیشتر توسط فوتولیتوگرافی و بیشتر روی بوردهای مدار چاپی ساخته می‌شوند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره ما

گروه مهندسین مشاور رسا (شرکت راهبران سیستم آتیه) در سال 1386 با اعتقاد به اصل مشتری‌مداری، توسط آقای دکتر امیر شکاری و با پشتوانه علمی کارشناسان خبره دانشگاهی و صنعتی، با هدف ارائه خدمات در زمینه بهبود عملکرد سازمان‌ها، بنیان‌گذاری شد. این مجموعه در راستای ارائه خدمات تخصصی و آموزشی به سازمان‌های صنعتی و خدماتی، تا کنون موفق به اجرای قریب به 250 پروژه‌ در سیستم‌های مدیریت کیفیت و بهبود عملکرد در سطح ملی و بین‌المللی و برگزاری بیش از 200000 نفر ساعت دوره‌ی آموزشی مرتبط گردیده است.

راه های ارتباطی

آدرس:

تهران – خیابان سهروردی شمالی کوچه مهاجر پلاک ۳۴واحد ۱

تلفن:  86045231-۸۸۱۷۴۷۱۱-۸۸۵۱۷۲۶۸

فکس: 88763269

دنبال کنید

ایمیل: info@rasa-co.org

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 13 میانگین: 4.5]
preloader image
گروه مهندسین مشاور رسا
به رسا خوش آمدید