صنعت آب و فاضلاب_رسا

اطلاعات

  • تاریخ اخرین بروز رسانی 17 خرداد 1401
  • دسته بندی: صنایع
  • مشتریان رسا در این صنعت: شرکت آب و فاضلاب استان تهران، شرکت آب و فاضلاب استان خراسان، شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان، شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، شرکت آب و فاضلاب استان مشهد، شرکت آب و فاضلاب استان مازندران

صنعت آب و فاضلاب

صنعت آب و فاضلاب کشور با وجود اقدامات و دستاوردهای مختلف، اکنون با مشکلات مختلفی مواجه است. این مشکلات شامل مواردی مثل افزایش جمعیت، افزایش تقاضا برای دست‌یابی به آب با کیفیت بهتر، عدم توازن بین تعرفه‌ها و قیمت تمام شده و نگرش سنتی به آب به عنوان کالای ارزان است. از این رو مواردی مانند تغییرات آب و هوایی، به‌کارگیری مدیریت جامع و یکپارچۀ منابع آب، افزایش بهره‌وری در تاسیسات و نیروی انسانی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره ما

گروه مهندسین مشاور رسا (شرکت راهبران سیستم آتیه) در سال 1386 با اعتقاد به اصل مشتری‌مداری، توسط آقای دکتر امیر شکاری و با پشتوانه علمی کارشناسان خبره دانشگاهی و صنعتی، با هدف ارائه خدمات در زمینه بهبود عملکرد سازمان‌ها، بنیان‌گذاری شد. این مجموعه در راستای ارائه خدمات تخصصی و آموزشی به سازمان‌های صنعتی و خدماتی، تا کنون موفق به اجرای قریب به 250 پروژه‌ در سیستم‌های مدیریت کیفیت و بهبود عملکرد در سطح ملی و بین‌المللی و برگزاری بیش از 200000 نفر ساعت دوره‌ی آموزشی مرتبط گردیده است.

راه های ارتباطی

آدرس:

تهران – خیابان سهروردی شمالی کوچه مهاجر پلاک ۳۴واحد ۱

تلفن:  86045231-۸۸۱۷۴۷۱۱-۸۸۵۱۷۲۶۸

فکس: 88763269

دنبال کنید

ایمیل: info@rasa-co.org

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 4.3]
preloader image
گروه مهندسین مشاور رسا
به رسا خوش آمدید