صنعت معادن و فلزات-رسا

اطلاعات

  • تاریخ اخرین بروز رسانی: 18 خرداد 1401
  • دسته بندی: صنایع
  • مشتریان رسا در این صنعت: کاغذ پارس، مجتمع فولاد مبارکه

صنعت معادن و فلزات

از اوايل تابستان 1381 سازمان توسعه معادن و صنايع معدني ايران براي تدوين استراتژي صنعتي خود از بنگاههاي پنجگانه تحت پوشش خواست تا ضمن جمع آوري اطلاعات راجع به وضعيت موجود خويش و عوامل محيطي شركتها، استراتژيهايي براي توسعه بخشهاي فولاد، معادن و مس ارائه كنند. در اين راستا شركت مهندسین مشاور رسا ضمن تشكيل يك كميته راهبردي، تلاش كرد تا در چارچوب خط مشي سازمان مادر و بر اساس اطلاعاتي كه در سراسر كشور از چهار گروه از معادن (سنگ، زغال سنگ، فسفات و طلا) جمع آوري خواهد كرد، به وسیله مشاوره و یاری در تدوين استراتژي به مجموعه های فعال این صنعت کمک کند . تا با بروزآوری سبک و سیاق مدیریت استراتژی ، بتوانند بهره ور و با کیفیت به رونق این صنعت کمک کنند. براساس آمار منتشر شده در کمیته بین‌المللی سازماندهی کنگره‌های جهانی معدن، در تولید مواد معدنی رتبه دهم جهان متعلق به ایران است.
لذا ما در گروه مهندسین مشاور رسا با مدل بومی شده برنامه ریزی و تدوین استراتژی کلان در ایجاد بسترها و زیرساخت‌های مورد نیاز زنجیره معدن و صنایع معدنی و فلزات با رویکرد توسعه پایدار، گام کوچکی در بهبود این ماموریت برداریم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره ما

گروه مهندسین مشاور رسا (شرکت راهبران سیستم آتیه) در سال 1386 با اعتقاد به اصل مشتری‌مداری، توسط آقای دکتر امیر شکاری و با پشتوانه علمی کارشناسان خبره دانشگاهی و صنعتی، با هدف ارائه خدمات در زمینه بهبود عملکرد سازمان‌ها، بنیان‌گذاری شد. این مجموعه در راستای ارائه خدمات تخصصی و آموزشی به سازمان‌های صنعتی و خدماتی، تا کنون موفق به اجرای قریب به 250 پروژه‌ در سیستم‌های مدیریت کیفیت و بهبود عملکرد در سطح ملی و بین‌المللی و برگزاری بیش از 200000 نفر ساعت دوره‌ی آموزشی مرتبط گردیده است.

راه های ارتباطی

آدرس:

تهران – خیابان سهروردی شمالی کوچه مهاجر پلاک ۳۴واحد ۱

تلفن:  86045231-۸۸۱۷۴۷۱۱-۸۸۵۱۷۲۶۸

فکس: 88763269

دنبال کنید

ایمیل: info@rasa-co.org

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 13 میانگین: 4.5]
preloader image
گروه مهندسین مشاور رسا
به رسا خوش آمدید