مدیریت فرآیند

مدیریت فرآیند کسب وکار(Business process management) شامل روش‌ها، فنون و ابزارهایی است که برای پشتیبانی از طراحی، اجرا، مدیریت و آنالیز فرآیندهای عملیاتی کسب و کار بکار می‌رود. می‌توان گفت مدیریت فرایند کسب و کار مجموعه‌ای است از رویکردهای مدیریتی و فناوری مدرن که به نحوی ساختاریافته، منسجم و هماهنگ، برای درک و مستند سازی، مدلسازی، تحلیل و بهبود مستمر فرایندهای کسب و کار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به منظور بهبود فرآیندهای کسب و کار در محیط سازمانی و شرکت‌های مختلف، مهندسین مشاور رسا با بهره گیری از تکنیک‌ها و روش‌های به روز مدیریت، ارزیابی و بازمهندسی فرآیندهای سازمانی این فرآیندها را با استراتژی‌های سازمان همسو کرده و در نتیجه منجر به افزایش رضایت مشتری و بهبود کیفیت خدمات، محصولات و فرآیندهای داخلی این سازمان‌ها می‌شود.

در این زمینه، پروژه‌های تعمیق، توسعه و بهبود فرایندهای سازمانی، بازمهندسی فرآیندهای سازمانی، طراحی فرآیندهای سازمانی در شرکت‌ خدمات انفورماتیک ایران، شرکت انتقال داده‌های آسیاتک، گروه صنعتی بهار نارنج، موسسه مالی و اعتباری مهر و …. با موفقیت اجرا شده است که رضایت این شرکت‌ها را در پی داشته است. برای مشاهده مشتریان بیشتر به بخش سوابق رسا مراجعه کنید.

فهرست