ارزیابی عملکرد

ارزیابی عملکرد کارکنان و سازمان‌ها از حساس‌ترین مسائلی است که مدیران با آن روبه‌رو هستند. ارزیابی عملکرد یکی از ابزارهای  مدیریتی است که کاربردهای چندگانه دارد. چه در بخش دولتی و چه خصوصی، سازمان‌ها برای آگاهی از تحقق اهداف تعیین شده در برنامه های استراتژیک خود، مطلوبیت و کیفیت فعالیت‌ها و نتایج عملکرد در محیط‌های پیچیده و پویا، نیازمند برقراری نظام‌های مناسب پایش و کنترل عملکرد است. فقدان چنین نظامی به معنی عدم برقراری ارتباط با محیط درونی و بیرونی سازمان بوده و افول سازمان های فعال جامعه را در پی خواهد داشت.

در حوزه ارزیابی عملکرد سازمان‌ها، مهندسین مشاور رسا با طراحی مدل‌های ارزیابی عملکرد سازمان‌های طرف قرارداد، در حرکت این سازمان‌ها به سوی بهبود عملکرد و بهره برداری بهینه از ظرفیت‌های سازمانی و فردی، نقش پررنگی را ایفا کرده‌اند و نتایج درخشانی را رقم زده‌اند.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، خزانه داری کل کشور، وزارت آموزش و پرورش، شرکت بیمه سامان و پالایشگاه نفت تهران از مهم‌ترین مشتریان رسا در طراحی مدل‌های ارزیابی عملکرد بوده‌اند که با پیاده سازی این پروژه‌ در این شرکت‌ها، نتایج خوبی حاصل شده است. برای مشاهده مشتریان بیشتر به بخش سوابق رسا مراجعه کنید.

فهرست