پیام مدیرعامل

  عشق را در جان خود پرورده ایم                           هفت گوهر ارمغان آورده ایم

     هفت جام از هفت ساقی هفت دست                    تا رویم از در به میدان مست مست

تغییر و تحول شتابان در گستره کسب و کار امروزی، داعیان این عرصه را به آن داشته تا در جهت همراهی با تحولات مستمر خود را به کارآمدترین تکنیکها مجهز نمایند. لیکن باید اعتراف نمود این تکنیکها فی نفسه نمی­توانند ضامن موفقیت باشند. نگاهی به سازمانها و تجارب حاصله اینجانب نشان می­دهد توفیق منوط به تغییر پارادایم مدیران سازمانها نسبت به بالانس بین واقعیت­ها و توانمندی­های این ابزارها با پتانسیلهای موجود و بالقوه سازمان در تبیین و پیاده سازی ابزارهای مذکور می­باشد.

ایران عزیز با چالشهای متعددی در مسیر توسعه در بخش صنعتی و خدماتی در دهکده جهانی روبروست. مهندسین مشاور رسا با پشتوانه علمی کارشناسان خبره دانشگاهی و صنعتی و توان بسیار بالای هیات موسس با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه بهبود عملکرد سازمانها در حوزه پروژه ها و آموزش در سطح کشور فعالیت می کند.

بی شک در این میان خشنودی مشتریان، ارزشمندترین سرمایه مهندسین مشاور رسا بوده و مشتریان، شرکای حقیقی و همراهان همیشگی موفقیتهای ما هستند. در افق چشم انداز این مجموعه صدای ” رسا ” ی مشتریان و تشخیص صحیح نیازهای بازار همواره قطب نمای حرکت ما در عرصه خدمات نوین می­باشد.

مهندسین مشاور رسا با تفویض اختیار گسترده، چارت سازمانی افقی و نیل به تصمیم گیری­های غیر متمرکز، سازمانی چابک را بنیان نهاد تا پا به پای تحولات سریع بخشهای صنعتی خدماتی حرکت کرده و با ایجاد زیر ساختهای لازم، بهره مندی از خلاقیت و مدیریت دانش، سازمانی پویا و پیشرو را به عنوان مشاوری امین و کارآمد معرفی نماید.

اینجانب بر این باورم که هرگونه دستاورد رسا در عرصه ارائه خدمات نوین مشاوره مهندسی و نیل به اهداف تعیین شده، جز با کوشش و مساعی مجموعه همکاران فرهیخته میسر نمی­گردید. حال آگاهیم پیمودن این مسیر دشوار مستلزم تلاش و فداکاری همه همکاران می­باشد. اما با ایمان به آینده­ای روشن خود را مهیای حرکت در این سنگلاخ نموده­ایم و با تمام توان کوشش خواهیم نمود، حرکت به سوی چشم انداز روشن را با تاثیر پذیری و اطمینان خاطر هرچه بیشتر انجام دهیم. در نتیجه در سالهای آینده نیز آگاهانه و صبورانه در مسیر اعتلای نام ” رسا ” حرکت خواهیم نمود.

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم                                موجیم که آسودگی ما عدم ماست

 امیر شکاری مدیرعامل
فهرست